Výroba venkovní reklamy a billboardů - Media Walk

0 Prázdný košík
REKLAMNÍ PLACHTY.cz
+420 702 905 904

MÁTE ZÁJEM ÚČELNĚ PROPAGOVAT SVOU FIRMU NEBO SPOLEČNOST?Jedničkou na trhu jsme nejen v České republice díky tomu, že se neustále věnujeme všem podnětům vás zákazníků a stále posouváme hranice v oblasti komunikaci se zákazníky, v oblasti kvality materiálů, kvality tisku, dokončovacích prací a také logistice. Vše zvládnete díky společnosti www.reklamniplachty.cz , která kvalitně a za výhodné ceny tiskne plachty a bannery již více než 6 let.

1. PLACHTY NEMOHOU VYDRŽET DLOUHO?

Jaromír Nadhajský - Media WalkVždy záleží na kvalitě materiálu. Při výběru dobrého dodavatele, který používá materiál 510g/m2 (s vlákny 1000 x 1000) a při správném použití plachty (vypnutí plachty a její údržba) je možno počítat s životností 5-ti let. Zásadním parametrem je však stálost barev. Tiskneme kvalitními inkousty na trvanlivý materiál. Můžeme proto poskytovat garanci stálosti barev a pevnosti plachet.

2. AUTOMATICKÝ ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ JE VŽDY LEVNÝ?

Klient má jistotu dodání kvalitního zboží jen v případě, že jeho zakázka je zkontrolována, po dohodě upravena grafikem a jsou nastaveny odpovídající kontrolní procesy ve výrobě. Řada klientů vyžaduje nebo potřebuje individuální přístup a možnost se poradit. Nic z toho bez zaměstnanců nedosáhnete. Nejlevnější nabídka nebývá nejvýhodnější!

3. PENÍZE MI NIKDO NEVRÁTÍ?

Firmy působící na trhu řadu let dbají své pověsti a díky dlouhodobé výrobě se mohou zavázat k vrácení platby, pokud by došlo k oprávněné reklamaci. Zákazník by měl vždy zvolit firmu, která tento závazek klientům nabídne. Jisté společnosti navíc vyžadují platby předem. Firma www.reklamniplachty.cz se vydala cestou důvěry klientům a peníze hradíte až u převzetí objednávky.

4. JDE TO BEZ DOPROVODNÝCH SLUŽEB?

Nejde. Vaši pozornost si zaslouží takový dodavatel, který nabízí komplexní služby. Rozhodně musí nabídnout neomezenou velikost tisku, zpracování grafiky, dodání na adresu určení a případnou instalaci. Důležitá je i možnost zpětné vazby, neustálé vylepšování služeb a rozšířování nabídky.

5. NA INTERNETU NENÍ MOŽNO VYBRAT SPRÁVNOU FIRMU

Ale ano, lze. Návodem jsou předcházející mýty. Dalším ukazatelem jsou aktuální reference, možnost telefonického kontaktování společnosti, zkušenosti společnosti, celková doba působnosti firmy na trhu a také vzhled firemního webu. Reklamní společnost, která není vidět, asi není úspěšná. www.reklamniplachty.cz/reference

Jaromír Nadhajský - jednatel, CEO

Názory zákazníků

Moc děkujeme za dodanou plachtu. Jsme s Vámi velice spokojeni, máte bezkonkurenční ceny i kvalitu tisku. Po objednávce skvěle komunikujte se zákazníkem, víme kdy vše dorazí.

Děkujeme.

Douša Ondřej Městská knihovna Ostrov

Jediný kdo by Vám mohl něco vytknout je konkurence, i přes poštovné máte poloviční ceny.

Andrle Jan

Vše ok, dobrá práce :)

Korbel Petr Income Club a.s.

Děkujeme za vstřícnou a rychlou komunikaci, skvělou cenu a především velmi rychlé dodání. Už jsme Vás doporučili dále a určitě u Vás opět objednáme.

Petra Klugar Kavárna Jasmínka
Online podpora

Najdete nás na Facebooku

NOVINKY, AKTUALITY, DRBY O NÁS...

Zkrátka vše, čím žijeme! Sledujte nás on-line...

vytisknutých metrů
za měsíc 6 639 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 909 m2
vypitých káv
dnes - obchod 7
 

Načítá se

Načítá se