Výroba venkovní reklamy a billboardů - Media Walk

0 Prázdný košík
REKLAMNÍ PLACHTY.cz
+420 702 905 904

NĚCO MÁLO O NÁS ...


Jarom R Nadhajsk

.

OD ROKU 2010 TISKNEME NEJEN REKLAMNÍ PLACHTY V ČESKÉ REPUBLICE, OD ROKU 2014 NA SLOVENSKU

Na českém trhu nelze dosáhnout výhodnějšího poměru kvality a ceny. Díky specializaci na výrobu reklamních plachet může naše společnost tento poměr dlouhodobě garantovat. Jsme dodavateli reklamních plachet pro řadu firem a významných společností v oblasti velkoplošného tisku. Díky ojedinělému systému, který jsme vyvynuli a díky kterému řídíme výrobu a obchod také na Slovensku a v Polsku, jsme se stali jedním z největších výrobců nejen reklamních plachet! V rámci dodržení kvality využíváme na výroba a také ve vedení společnosti systém 5S.

TISKNEME NA TISKÁRNÁCH O ŠÍŘI 3,2M, 1,6M

Dlouhodobě tiskneme na strojích s vysokou kvalitou tisku (stálobarevnost), používáme hardsolventní inkousty a celkově se nám daří být kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí je dobrá kvalita používaného základního materiálu (banner 510 g 1000 x 1000 vláken). Objednávat můžete zde.

.


NAŠE SPOLEČNOST SE TAKÉ ZABÝVÁ VÝROBOU REKLAMNÍCH KONSTRUKCÍ A BILLBOARDŮ, VÍCE NA WWW.MEDIAWALK.CZ

Zákazníci využívají naši společnost nejen v oblasti tisku a výroby reklamních plachet, ale také ve výrobě billboardů a reklamních konstrukcí. V rámci prací provádíme frézování, ohyb a stříhání plechu maximální šíře 3m, svařování konstrukcí technologií MIG/MAG a TIG, veškeré elektrické instalace. Montáže plachet, reklamních konstrukcí a billboardů Vám zajistíme na celém území České, Slovenské a Polské republiky!

Obchodní podmínky naší společnosti: http://www.reklamniplachty.cz/obchodni-podminky. Těšíme se na spolupráci!

© Media Walk outdoor partner s.r.o.

Názory zákazníků

Kvalitu tisku a materiálu nejsem schopen posoudit, to se uvidí, jak dlouho plachta vydrží :-) Jinak jsem opravdu spokojený jak s rychlostí vyřízení, tak s komunikací i cenou. Děkuji, jistě si u Vás opět objednám a mohu Vás vřele doporučit!

Dušan Urban

Děkuji, super práce! a teď už vím, že příště nikoho nebudu hledat a obrátím se rovnou na vás.

Pavel Foltýn

Děkujeme za vstřícnou a rychlou komunikaci, skvělou cenu a především velmi rychlé dodání. Už jsme Vás doporučili dále a určitě u Vás opět objednáme.

Petra Klugar Kavárna Jasmínka

Děkuji za spolupráci! Banner je skvělý, perfektní tisk a o rychlosti dodání ani nemluvě! Určitě se na Vás zase obrátíme! :)

Ester Novozámská
Online podpora

Najdete nás na Facebooku

NOVINKY, AKTUALITY, DRBY O NÁS...

Zkrátka vše, čím žijeme! Sledujte nás on-line...

vytisknutých metrů
za měsíc 6 639 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 909 m2
vypitých káv
dnes - obchod 7
 

Načítá se

Načítá se