Výroba venkovní reklamy a billboardů - Media Walk

0 Prázdný košík
REKLAMNÍ PLACHTY.cz
+420 702 905 904

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST


Jaromír Nadhajský - jednatel společnosti, CEO

"Chceme vrátit české společnosti náš úspěch, a proto se zapojujeme do dobročinných kulturních, sportovních a společenských aktivit." Společnost Media Walk outdoor partner s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s prověřenými společnostmi. Máme kvalitní firemní systém objednávek a výroby. Se zákazníky se snažíme poctivou spoluprací vytvořit dlouhodobý přátelský vztah.

PODPORUJEME - CO JE JIŽ ZA NÁMI - MOHLI JSTE NÁS VIDĚT ...

Podporujeme projekt Radost dětem určený především dětem z dětských domovů, handicapovaným dětem, dětem v nebo po dlouhodobé léčbě, jsme partnery krajské fotbalové soutěže žáků Moravskoslezského krajského fotbalového svazu MS KFS, jsme nápomocni při pořádání koncertů a pomáháme hudebním skupinám, podpořili jsme Centrum Anabell, podporujeme sportovní týmy v regionu: FK Bohumín, Internacionál Petrovice, SK Dětmarovice, naši spolupráci využívá i Č.S.C na cyklistických závodech, jsme rádi, že jsme partnery Báňské fotbalové ligy, podporujeme taneční soubor KATES, drobně pomáháme Zámku Světlá a dalším...


Názory zákazníků

Moc jsme spokojení, děkujeme.

Město Dolní Kounice

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Šel jsem do neznáma a nevěděl jaký bude výsledek. Obě plachty mě příjemně překvapily. Jedná se o velice kvalitní a rychle odvedenou práci. Pokud bude potřeba další plachta, vím kam se obrátit.

Michal Šmejkal

Děkuji za vstřícnost při řešení "bleskové" objednávky a bezproblémové dodání na požadované adresy.

V. Honegrová Colonnade Insurance

Děkuji za skvělou komunikaci, radu a rychlé doručení.

Václava Simeonová
Online podpora

Najdete nás na Facebooku

NOVINKY, AKTUALITY, DRBY O NÁS...

Zkrátka vše, čím žijeme! Sledujte nás on-line...

vytisknutých metrů
za měsíc 6 639 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 909 m2
vypitých káv
dnes - obchod 7
 

Načítá se

Načítá se