Novinky | e-shop | ReklamniPlachty.cz

Novinky | e-shop | ReklamniPlachty.cz

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

27.3.2024 13:47 | Milujeme český sport!

Máme rádi sport a právě proto podporujeme sportovní kluby, které to mnohdy nemají z finančního hlediska lehké.

RÁDI PODPOŘÍME ČESKÉ SPORTOVNÍ KLUBY

Rozhod

Financování sportovních klubů není legrace. Každý rok se kluboví manažeři nebo vedoucí potýkají s výzvou hledání finančních prostředků, aby zajistili bezproblémový chod svých klubů. A právě v tomto kontextu vstupují do hry sponzoři. Sponzorství je jednou z nejčastějších forem podpory, na kterou se sportovní kluby mohou spolehnout. Avšak, jak zajistit, aby se sponzoři cítili, že za své peníze získávají dostatečnou viditelnost a návratnost investice?

V této situaci přichází naše pomoc. V ReklamniPlachty.cz jsme si uvědomili, jak klíčová je pro sportovní kluby viditelnost jejich sponzorů. Proto jsme vyvinuli novou možnost podpory, která přináší výhody jak klubům, tak i jejich sponzorům.
Naše podpora spočívá v možnosti registrace na našich stránkách, kde získáte speciální cenový profil nazvaný „Sportovní Klub“. Tento profil nejen poskytuje cenové výhody při tisku Vašich plachet či bannerů, ale zároveň vám umožní získat širší viditelnost a pozornost pro vaše sponzory.

Samozřejmě, rádi bychom zdůraznili, že naše spolupráce může být velmi flexibilní. Kromě tradičních forem podpory jako je sponzorství a cenově výhodného tisku reklamních materiálů, jsme otevřeni i alternativním formám spolupráce. Jednou z možností je barterová spolupráce, která může být pro obě strany velmi výhodná.

Pokud má váš sportovní klub nebo spolek možnost poskytnout nějakou formu reklamy na své akci, jako například umístění našeho loga na webových stránkách, tištěných materiálech nebo banneru na sportovním areálu, jsme otevřeni takovému partnerství. Výměnou za tuto viditelnost můžeme nabídnout dodatečné výhody nebo slevy při našich službách.
Pracujeme již s desítkami sportovních klubů a spolků a rádi bychom tuto spolupráci rozšířili i o další členy. Pro nás není spolupráce pouze obchodem, je to naše vášeň a závazek k podpoře sportu ve vaší komunitě. Takže pokud hledáte způsob, jak lépe podpořit svůj sportovní klub a zajistit viditelnost svým sponzorům, neváhejte se připojit k naší komunitě na ReklamniPlachty.cz. Vaše úspěchy jsou i našimi úspěchy.

Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce, neváhejte nás kontaktovat a rádi se dohodneme na podmínkách, které budou pro obě strany výhodné. Vaši úspěch a spokojenost jsou naší prioritou, a proto jsme připraveni najít optimální způsob spolupráce, který bude efektivní a přínosný pro všechny zúčastněné.


25.3. 2024 14:15 | Grafiku dokážeme udělat na míru

Přestože možná máte pochybnosti a říkáte si, že "toto už jsem někde slyšel ", rádi bychom podrobněji představili náš celý proces grafického zpracování od začátku do konce, abyste měli jasnější představu o tom, jak pracujeme

GRAFIKU VYŘEŠÍME
Grafick Pr Ce

Tým grafiků:
Ze začátku bychom tedy rádi představili náš tým grafického zpracování, který tvoří Mirek a Janča. Jsou to sourozenci, kteří mají za sebou několik let zkušeností v oboru, několik set zkontrolovaných dat a navrhnutých grafik. Své dovednosti neustále rozvíjejí, každodenně se vzdělávájí a svou práci berou s maximální zodpovědností. S Mirkem a Jančou můžete komunikovat ve dvou případech.

Případ 1: Kontrola existujícího návrhu

Pokud již máte vlastní grafický návrh a chcete ho zkontrolovat, Mirek a Janča před samotným tiskem provedou důkladnou kontrolu. Zajímá je, zda jste poskytli data ve správném formátu, ideálně v barevném prostoru CMYK. Dále kontrolují, zda máte Vaše loga a písma ve křivkách a sledují správný poměr stran 1:10 a další detaily.V momentě, kdy jsou všechny tyto náležitosti v pořádku a Vy nám potvrdíte kalkulaci, zadáváme data do tisku.

Případ 2: Zhotovení grafického návrhu

V případě, že nemáte čas nebo chuť vytvářet grafické návrhy, naši grafici Vám i s tímto rádi pomohou, dokonce si v tom přímo libují.

Nejdříve s Vámi zkonzultují Vaše představy.
Například, můžete si představit autoservis, který na plachtu potřebuje informace o telefonním čísle, webové stránce a adrese.
Mirek s Jančou nejdříve důkladně zjistí jeho požadavky, detaily o informacích, představu o barvách či stylech písma.
Následně začíná celý proces, který zahrnuje prvotní návrh, Vaší zpětnou vazbu a představu o úpravách až po samotnou finalizaci.
Na závěr nám jen potvrdíte konečný návrh, což zajišťuje, že grafický design plně vyhovuje Vašim potřebám a požadavkům.

V tuto chvíli je pak grafika finálně připravena a banner je připraven k tisku.

Celý tento proces grafického zpracování nám zhruba zabere 2-3 dny, podle náročnosti zadání. :)
Pokud byste měli ke grafickému zpracování jakékoli dotazy, na které v tomto článku nenajdete odpovědi, klidně nám zavolejte nebo napište, moc rádi Vám se vším poradíme.


23.3. 2024 9:37 | Zajistíme Vám kompletní servis

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu a montáž reklamních plachet po celé České republice a čtete tyto řádky, tak nejspíše už nemusíte hledat dál

Kompletní servis u nás - doprava a platba


Sn Mek Obrazovky 2024 03 26 V 14 14 46
U nás Vám zajistíme kompletní služby od výroby až po montáž, a to včetně dopravy. Zde bychom Vám rádi sepsali více o procesu dopravy a montáže.

1. Doprava u nás je spolehlivá a flexibilní
Pro zajištění bezpečného a spolehlivého procesu přepravy e spolupracujeme se dvěma hlavními přepravci: společností GLS a TOP TRANS. To nám umožňuje flexibilně reagovat na různé potřeby a objednávky našich zákazníků.

Role vs. Krabice: Pro plachty o šířce do 2 metrů jsme vyvinuli balící metodu, kdy je plachta pečlivě zabalena a odesílána v roli v kartonových tubusech. Větší plachty,které přesahují 2 metry, jsou pak pečlivě složeny a odeslány v kartonových krabicích, abychom zajistili maximální ochranu během přepravy.

Nadrozměrné Zásilky: Nadrozměrné plachty, které přesahují 2 metry nebo mají zvláštní požadavky na přepravu, mohou být odeslány namotané na roli s maximální délkou až 4 metry. Tato nadrozměrná zásilka je řešena přes dopravce TOP TRANS, který je zkušený v manipulaci s takto většími plachtami a bannery. Pokud byste chtěli i menší zakázky takto balit, není problém, stačí se s námi vždy jen domluvit.

2. Montáž: Profesionální a komplexní přístup

Naše služby nekončí jen u výroby a dopravy. Nabízíme také kompletní montážní servis po celé České republice, a to díky našim montážníkům, kteří působí ve všech regionech. Díky tomu můžeme garantovat konkurenceschopné ceny a rychlé dodání montáže tam, kde je potřeba.

Zaměření a navržení: Pokud chcete reklamní plachtu nejen vytisknout, ale i namontovat, tak při objednávce stačí zaškrtnout pole "Montáž", a my se postaráme o zbytek. Naši odborníci automaticky zaměří vaši plachtu a navrhnou nejlepší způsob montáže podle specifikací a prostředí, ve kterém bude umístěna. Stačí pouze fotka a přesná poloha místa, kam budeme plachtu montovat, o vše ostatní se postaráme my.
Flexibilita: Jsme tu pro vaše potřeby, a proto vám poskytujeme prostor pro specifické požadavky. S námi se dá na všem domluvit.

Na závěr bychom chtěli říci, že s naším týmem montážníků a se spolehlivými partnerstvími s přepravci můžete mít jistotu, že vaše reklamní plachty budou doručeny a namontovány s maximální péčí a ohledem na Vaše požadavky.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz