Pět mýtů o reklamních plachtách - Media Walk

Pět mýtů o reklamních plachtách - Media Walk

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

1. PLACHTY NEMOHOU VYDRŽET DLOUHO?

Vždy záleží na kvalitě materiálu. Při výběru dobrého dodavatele, který používá materiál 510g/m2 (s vlákny 1000 x 1000) a při správném použití plachty (vypnutí plachty a její údržba) je možno počítat s životností 5-ti let. Zásadním parametrem je však stálost barev. Tiskneme kvalitními inkousty na trvanlivý materiál. Můžeme proto poskytovat garanci stálosti barev a pevnosti plachet.​​​​

2. AUTOMATICKÝ ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ JE VŽDY LEVNÝ?

Klient má jistotu dodání kvalitního zboží jen v případě, že jeho zakázka je zkontrolována, po dohodě upravena grafikem a jsou nastaveny odpovídající kontrolní procesy ve výrobě. Řada klientů vyžaduje nebo potřebuje individuální přístup a možnost se poradit. Nic z toho bez zaměstnanců nedosáhnete. Nejlevnější nabídka nebývá nejvýhodnější!

3. PENÍZE MI NIKDO NEVRÁTÍ?

Firmy působící na trhu řadu let dbají své pověsti a díky dlouhodobé výrobě se mohou zavázat k vrácení platby, pokud by došlo k oprávněné reklamaci. Zákazník by měl vždy zvolit firmu, která tento závazek klientům nabídne. Jisté společnosti navíc vyžadují platby předem. Firma www.reklamniplachty.cz se vydala cestou důvěry klientům a peníze hradíte až u převzetí objednávky.

4. JDE TO BEZ DOPROVODNÝCH SLUŽEB?

Nejde. Vaši pozornost si zaslouží takový dodavatel, který nabízí komplexní služby. Rozhodně musí nabídnout neomezenou velikost plachet, zpracování grafiky, dodání na adresu určení a případnou instalaci. Důležitá je i možnost zpětné vazby, neustálé vylepšování služeb a rozšířování nabídky.

5. NA INTERNETU NENÍ MOŽNO VYBRAT SPRÁVNOU FIRMU

Ale ano, lze. Návodem jsou předcházející mýty. Dalším ukazatelem jsou aktuální reference, možnost telefonického kontaktování společnosti, zkušenosti společnosti, celková doba působnosti firmy na trhu a také vzhled firemního webu. Reklamní společnost, která není vidět, asi není úspěšná.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz