Extra ceny pro sportovní kluby | ReklamniPlachty.cz

Extra ceny pro sportovní kluby | ReklamniPlachty.cz

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family
+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz Nákupní košík
Termín expedice nové zakázky: čtvrtek 27.06.2024

Podporujeme sportovce a máme extra ceny pro sportovní kluby!

Víme dobře, jak složité to mají sportovní kluby se sháněním financí. Jedním z nejběžnějších způsobů podpory sportu je sponzorství. Každý sponzor chce být ale za své peníze co nejvíce viditelný. Řešením jsou reklamní plachty a bannery s logy sponzorů na sportovištích. A tady podáváme sportovním klubům pomocnou ruku.

Každý zástupce sportovního klubu, který klub registruje jako člena Media Walk Family, získává okamžitě doživotně extra ceny na výrobu reklamních plachet a bannerů! Váš cenový profil je mnohem výhodnější, přesvědčte se sami.

Ozvěte se nám a společně vše odladíme obchod@mediawalk.cz , případně volejte +420 777 502 542.


Naše sponzorské aktivity v oblasti sportu

Hlavní partner České asociace amerického fotbalu (ČAAF)

Hrdě se hlásíme k americkému fotbalu a jsme rádi, že můžeme být hlavním partnerem nejvyšší organizace v Česku. Letos se navíc naše logo objevuje na dresech rozhodčích ve všech soutěží asociace. Je to pro nás velmi příjemná a přínosná spolupráce. Děkujeme.

Reklamniplachty.czMedia Walk Czech Bowl Xxvi

Mediální partner FC Baníku Ostrava

Již čtvrtým rokem jsme mediálním partnerem FC Baníku Ostrava. S tradičním klubem české fotbalové historie jsme svázáni i marketingově, klubu jsme po této stránce pomáhali v těžkých dobách, kdy se Baníček vracel z druhé ligy do nejvyšší soutěže. Fandíme českému a slovenskému sportu (a fotbalu zvlášť) a FC Baník Ostrava je naše srdeční záležitost! Děkujeme.

BanikImg 7453

Mediální partner Czech Cycling Tour (světová cyklistika)

Být mediálním partnerem světově uznávaného (a svým rozměrem jediného) cyklistického závodu v České republice tolik let po sobě je pro náš tým velká čest. Každým rokem se na startu objevují cyklisté a týmy věhlasných značek z celého světa. Společně s partnerem PRIM pak závod co závod navíc předáváme červený dres pro nejlepšího českého závodníka. Děkujeme.

Media Walk Czech Cycling Tour2015Img 4260 2

Mediální partner Závodu míru U23 (světová cyklistika)

Hned, jak se organizátorům podařilo tento legendární závod vzkřísit, stali jsme se jeho součástí. Platí pro něj stejná kritéria jako pro Czech Cycling Tour – zvučné týmy a mladí jezdci do 23 let z celého světa. I tady s partnerem PRIM předáváme společně dres nejlepším závodníkům. Veřme, že po pauze způsobené pandemií se závod zase v celé své kráse rozběhne a bude nám všem přinášet cyklistická potěšení. Děkujeme.Zavod MiruCct

Hlavní partner BCROSS Challenge České Budějovice (Cross Fit)

CrossFit je disciplína sice mladá, ale dravá. Je to sport pro dříče – muže i ženy. CrossFit nás baví, a proto jsme hlavním partnerem nejen prestižních závodů v Českých Budějovicích. Za nás velmi vydařená akce s našlapanou startovní listinou těch nejlepších z nejlepších v ČR. Organizátorům děkujeme a těšíme se na každý další rok.

ReklamniPlachty.czMedia Walk - REKLAMNIPLACHTY.CZ

Partner Try hard games Havířov (závody ve funkčním fitness - CrossFit)

CrossFit má naše srdce, takže pokud se konají závody na téměř domácí půdě, nesmíme u toho chybět. Děkujeme.

CROSSFIT - HAVÍŘOVReklamniPlachty.cz / podporujeme

Partner HCB Karviná (ligová házená)

Jak je známo HC Baník Karviná patří mezi nejúspěšnější kluby házené v České republice. Byli jsme u toho, když házenkáři z Karviné v sezóně 2017/18 dosáhli na další titul mistra České republiky. Za tuto možnost klukům mockrát děkujeme.

Hcb Karviná / ReklamniPalchty.czMedia Walk

Generální partner a pořadatel jedinečného fotbalového turnaje mladších a starších žáků, v rámci Moravskoslezského krajského fotbalového svazu

To je aktivita, která nás baví snad nejvíce. Turnaj totiž nejen sponzorujeme, ale také pořádáme a organizujeme. Jde o celoroční přípravy ojedinělého turnaje u nás. V pár dnech se zde utkávají vítězové všech soutěží mladších a starších žáků organizovaných Moravskoslezským fotbalovým svazem. Jsou to vždy dny plné skvělé atmosféry. Děkujeme.

Fotbalový turnaj Vítězů v rámci MSKTurnaj Zaci

Mediální partner seriálů nočních běhů Night Run

Běhání nudu zahání. V posledních letech jde o volnočasovou aktivitu, která již spadá do masového měřítka. Z desítek možných závodů pořádáných po celé republice jsme si pro mediální partnerství vybrali jeden z nejzajímavějších seriálů – noční běhy pro všechny věkové kategorie Night Run, které zná každé větší české, moravské a slezské město. Děkujeme.

Night Run

A to zdaleka není vše :-) ... Podporujeme mistrovství republiky v kulečníku, strongmany, atlety a mnoho dalších.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz