Extra ceny pro sportovní kluby | ReklamniPlachty.cz

Extra ceny pro sportovní kluby | ReklamniPlachty.cz

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

Podporujeme sportovce a máme extra ceny pro sportovní kluby!

Víme dobře, jak složité to mají sportovní kluby se sháněním financí. Jedním z nejběžnějších způsobů podpory sportu je sponzorství. Každý sponzor chce být ale za své peníze co nejvíce viditelný. Řešením jsou reklamní plachty a bannery s logy sponzorů na sportovištích. A tady podáváme sportovním klubům pomocnou ruku.

Každý zástupce sportovního klubu, který klub registruje jako člena Media Walk Family, získává okamžitě doživotně extra ceny na výrobu reklamních plachet a bannerů! Váš cenový profil je mnohem výhodnější, přesvědčte se sami.

Rádi pomáháme také s propagací

S podporou sportu, kultury a společenských aktivit tímto ale nekončíme. Společnosti z portfolia Media Walk Family dlouhodobě spolupracují s prověřenými společnostmi a projekty. Rádi se o vaší akci dozvíme více a rádi pomůžeme s propagací.

Kontaktujte nás na obchod@mediawalk.cz , případně volejte +420 777 502 542.

Naše sponzorské aktivity v oblasti sportu

2017–2020

Hlavní partner České asociace amerického fotbalu (ČAAF)

Hrdě se hlásíme k americkému fotbalu a jsme rádi, že můžeme být hlavním partnerem jeho nejvyšší organizace v Česku, a to již čtvrtým rokem. Letos se navíc naše logo objevuje na dresech rozhodčích všech soutěží asociace. Je to pro nás velmi příjemná a přínosná spolupráce.

Zebry

2017–2021

Mediální partner FC Baníku Ostrava

Již čtvrtým rokem jsme mediálním partnerem FC Baníku Ostrava. S tradičním klubem české fotbalové historie jsme svázáni i marketingově, klubu jsme po této stránce pomáhali v těžkých dobách, kdy se Baníček vracel z druhé ligy do nejvyšší soutěže. Fandíme českému a slovenskému sportu (a fotbalu zvlášť) a FC Baník Ostrava je naše srdeční záležitost!

Banik

2013–2020

Mediální partner Czech Cycling Tour (světová cyklistika)

Být mediálním partnerem světově uznávaného (a svým rozměrem jediného) cyklistického závodu v České republice tolik let po sobě je pro náš tým velká čest. Každým rokem se na startu objevují cyklisté a týmy věhlasných značek z celého světa. Společně s partnerem PRIM pak závod co závod navíc předáváme červený dres pro nejlepšího českého závodníka.Cct

2013–2019

Mediální partner Závodu míru U23 (světová cyklistika)

Hned, jak se organizátorům podařilo tento legendární závod vzkřísit, stali jsme se jeho součástí. Platí pro něj stejná kritéria jako pro Czech Cycling Tour – zvučné týmy a mladí jezdci do 23 let z celého světa. I tady s partnerem PRIM předáváme společně dres nejlepším závodníkům. Veřme, že po pauze způsobené pandemií se závod zase v celé své kráse rozběhne a bude nám všem přinášet cyklistická potěšení.Zavod Miru

2018–2020

Hlavní partner BCROSS Challenge České Budějovice (Cross Fit)

CrossFit je disciplína sice mladá, ale dravá. Je to sport pro dříče – muže i ženy. CrossFit nás baví, a proto jsme hlavním partnerem nejen prestižních závodů v Českých Budějovicích. Za nás velmi vydařená akce s našlapanou startovní listinou těch nejlepších z nejlepších v ČR. Organizátorům děkujeme a těšíme se na každý další rok.

Bicross Cb

2019–2020

Partner Havířov Games (závody dvojic ve funkčním fitness)

Jak píšeme výše, CrossFit má naše srdce, takže pokud se konají závody na téměř domácí půdě, nesmíme u toho chybět.

Bicross Hav

2017/18

Partner HCB Karviná (ligová házená – mistři republiky)

Jak je známo HC Baník Karviná patří mezi nejúspěšnější kluby házené v České republice. Byli jsme u toho, když házenkáři z Karviné v sezóně 2017/18 dosáhli na další titul mistra České republiky. Za tuto možnost klukům mockrát děkujeme.

Hcb

2013–2019

Generální partner a pořadatel Fotbalový turnaj žáků Moravskoslezského fotbalového svazu

To je aktivita, která nás baví snad nejvíce. Turnaj totiž nejen sponzorujeme, ale také pořádáme a organizujeme. Jde o celoroční přípravy ojedinělého turnaje u nás. V pár dnech se zde utkávají vítězové všech soutěží mladších a starších žáků organizovaných Moravskoslezským fotbalovým svazem. Jsou to vždy dny plné skvělé atmosféry. Snad se po pandemii s nadějemi českého fotbalu znovu setkáme...Turnaj Zaci

2019–2020

Mediální partner seriálů nočních běhů Night Run

Běhání nudu zahání. V posledních letech jde o volnočasovou aktivitu, která již spadá do masového měřítka. Z desítek možných závodů pořádáných po celé republice jsme si pro mediální partnerství vybrali jeden z nejzajímavějších seriálů – noční běhy pro všechny věkové kategorie Night Run, které zná každé větší české, moravské a slezské město.

Night Run

A to zdaleka není vše...

Zaregistrujte se v našem systému a získejte výhody, které dosud nemáte. Staňte se plnohodnotným členem Media Walk Family a my Vám do 24 hodin od potvrzení registrace v systému pošleme odkaz ke stažení elektronické verze knihy Bible velké reklamy zcela zdarma. Dozvíte se v ní, jak vytvářet opravdu účinné a fungující reklamy.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz