Nejčastější dotazy zákazníků | ReklamniPlachty.cz

Nejčastější dotazy zákazníků | ReklamniPlachty.cz

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

10 nejčastějších otázek a odpovědí

V této sekci uvádíme odpovědi na nejčastěji kladené otázky našimi zákazníky. Doufáme, že zde najdete také řešení svého problému. Pokud ne, napište nám e–mail, zavolejte nebo v pracovní době použijte Online podporu, kterou najdete u spodního okraje stránky. Prosíme, sledujte také naše doporučení, která uvádíme u každého produktu. Děkujeme.


1

Proč si mám vybrat právě vaši firmu?

Protože s výrobou reklamních plachet a bannerů a s velkoplošným tiskem obecně máme deset let zkušeností. Vytiskli a namontovali jsme statisíce metrů čtverečních velkoplošné reklamy v Čechách i na Slovensku. Máme v portfoliu stovky spokojených zákazníků, kteří vám jistě rádi naši firmu doporučí. Najdete je v recenzích.


2

Jaké produkty nabízíte?

Naše nabídka velkoplošné reklamy zahrnuje velkoformátový tisk na PVC bannery, tisk billboardů a potisk samolepicích fólií. V kategoriích produktů nabízíme materiály pro různá použití a délky reklamních kampaní.

V kategorii Reklamní plachty a bannery obsahuje nabídka čtyři druhy PVC bannerů. Nejlevnější banner na trhu PROMO je vhodný pro krátkodobé kampaně a naopak materiál PREMIUM zaručuje nejdelší trvanlivost a barevnou stálost. Lehký, vzdušný a světlopropustný banner MESH je zase nejoblíbenějším materiálem pro obrovské reklamní plachty. V nabídce máme jako jedni z mála také PVC banner, který je vhodný pro reklamní plachtu, která má být vidět i v noci – materiál REFLEX totiž odráží světlo (jako např. dopravní značky).

Billboardy tiskneme na standardní papír BBS, který zabraňuje prosvítání podkladu i přelepené grafiky. BBS papír je nepromokavý, odolný vůči poškrábání, skládání a vlhku.

Nabídka Samolepicí fólie obsahuje širokou škálu materiálů vhodných pro různé způsoby použití. Nejoblíbenější samolepicí fólie Monomer s matnou nebo lesklou laminací je vhodná např.pro polep plastových panelů do exteriéru i interiéru. One Vision je materiál, který částečně propouští světlo, proto je tato samolepicí fólie vhodná např. na okna dopravních prostředků. Stejně jako u PVC bannerů máme v nabídce samolepicí fólie REFLEX, které odráží světlo. Vyrábíme také samolepky ořezané do jakéhokoliv tvaru.


3

Na co a kde se reklamní plachty používají?

Jak už jsme zmínili výše, různé druhy PVC bannerů mají různé způsoby použití. PREMIUM banner se hodí do exteriéru i interiéru pro dlouhodobé kampaně. PROMO bannery doporučujeme pro krátkodobé kampaně. Vzdušný materiál MESH je vhodný všude, kde je potřeba, aby reklamní plachta propouštěla světlo a odolávala povětrnostním podmínkám. Bannery z PVC materiálu REFLEX slouží skvěle při snížených světelných podmínkách a v noci. Hodí se např. jako pozadí pro hudební skupinu.


4

Jaké rozměry reklamních plachet a bannerů vyrábíte?

Jaké si přejete! V našem e–shopu si u každého produktu můžete zvolit vlastní rozměr. Zadejte šířku, výšku a požadovaný počet kusů. Vyrobíme vám klidně banner o rozměru 0,5×1 m až po reklamní plachtu třeba o rozměrech 20×20 m. Všechny naše produkty standardně opatřujeme kovovými oky s rozmístěním co 50 cm.


5

Jak zjistím cenu produktu a jaký je způsob platby?

Cenu zjistíte jednoduše! U každého produktu najdete kartu pro výpočet ceny. Zadejte velikost plachty na šířku a na výšku a počet kusů a okamžitě znáte cenu, za kterou vám novou reklamní plachtu vyrobíme. Platba probíhá standardně bankovním převodem, zálohovou fakturou před dodáním, hotově při převzetí nebo dobírkou.


6

Jak dlouho reklamní plachty a barvy na nich vydrží?

PREMIUM, MESH a REFLEX v exteriéru 2–5 let (podle zvoleného umístění a době přímého slunečního svitu) a při šetrném zacházení v interiéru 10 a více let. PROMO v exteriéru cca 6 měsíců. Reklamní plachty a bannery tiskneme na UV tiskárnách s vysokou kvalitou tisku a barvami, které zaručují dlouhodobou barevnou stálost.


7

Kdy a jak mi hotovou plachtu doručíte?

Ihned po vyrobení plachtu šetrně srolujeme, vložíme do speciálně pro ni vyrobené krabice a kurýrem GLS putuje k vám. Zpravidla zakázku obdržíte od 3-7 pracovních dní od objednávky.


8

Co mám dělat, když nemám grafiku ani tisková data?

Nevadí. Grafický návrh vám připravíme na míru. Jen si prosím promyslete, co je cílem vaší reklamy. Co chcete, aby udělal pozorovatel, který vidí vaší reklamní plachtu? Urychlíme si tak cestu k oboustranné spokojenosti. Pokud máte grafický návrh, ale neumíte vytvořit tisková data, pošlete nám, co máte. O zbytek se postaráme.


9

Zajistíte mi také montáž?

Nejen montáž! Dejte jen vědět, kde chcete, aby vaše reklamní plachta visela. Naše montážní týmy, které působí ve všech regionech České republiky, plochu obratem zaměří, navrhnou způsob montáže a po vyrobení velkoplošnou reklamu také upevní.


10

Jaké budu mít výhody, když se zaregistruji?

Jako registrovaný zákazníci dostanete automaticky řadu výhod. Můžete sledovat průběh zakázky, máte k dispozici všechny účetní dokumenty a uschováme vám v archivu také po dobu 3 let tisková data. Zůstaneme ve spojení a budete tak mezi prvními informováni o akcích, soutěžích a novinkách. Jako stálí zákazníci získáte také zvýhodněný cenový profil.

Registrujte se jako:

  • Koncový zákazník
  • Sportovní klub
  • Reklamní agentura

Zaregistrujte se v našem systému a získejte výhody, které dosud nemáte. Staňte se plnohodnotným členem Media Walk Family a my Vám do 24 hodin od potvrzení registrace v systému pošleme odkaz ke stažení elektronické verze knihy Bible velké reklamy zcela zdarma. Dozvíte se v ní, jak vytvářet opravdu účinné a fungující reklamy.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz