Media Walk v médiích, píšou o nás

Media Walk v médiích, píšou o nás

ReklamniPlachty.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family
+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz Nákupní košík
Termín expedice nové zakázky: čtvrtek 27.06.2024

7.3.2022 Zdroj: MF DNES / příloha - rodinné firmy

Billboardy a reklamní plachty jsou nejúčinnějšími produkty venkovní reklamy

Rodina Nadhajských / Media WalkRodina Nadhajských z Rychvaldu na severu Moravy – otec, matka, syn a starší dcera. Tato rodina v dnešní době dominuje trhu s venkovní reklamou. Před patnácti lety se otec Jaromír rozhodl v oboru podnikat. S partou zkušených řemeslníků brzy vyráběli a montovali jednu světelnou reklamu za druhou. Matka Lucie kromě péče o rodinu zvládala také zakázkovou agendu. Obě děti tehdy ještě chodily na základku. Dnes jsou již všichni plně zaměstnáni chodem skupiny Media Walk Family. Dcera Jana se stará o grafické návrhy pro klienty a syn Miroslav proniká do tajů online marketingu.

Media Walk Family je skupinou firem, které od světelné reklamy přešly k velkokapacitní výrobě a montáži reklamních plachet a bannerů. Vyrábějí a staví také billboardové reklamní nosiče a letos rozjíždí další reklamní byznys. O jejich podnikání jsme si povídali s hlavou rodiny Jaromírem Nadhajským.

Jaromíre, jak se za těch deset let venkovní reklama proměnila?

Tiskové stroje, materiály a barvy jsou mnohem kvalitnější. Dnes Vám na rozdíl od minulosti reklamní plachta vydrží spoustu let. Musíte, ale zvolit kvalitu ve všech směrech, včetně montážní party, která ji bude instalovat. Naši klienti jsou zvyklí na kvalitně odvedenou práci na klíč.

V posledních měsících přichází problém s rychle rostoucí inflací a dostupností materiálů. Začal tanec kolem cen. Nám se naštěstí díky obrovské klientské základně a spolupráci s velkými firmami podařilo ceny udržet na férové úrovni.

Říkáte, že kvalita je alfa a omega. Jak se Vám daří držet vysoko nasazenou laťku?

Musíte mít pro každou činnost systém a takové spolupracovníky, kteří je budou chtít za každých okolností dodržovat. Systém kvalitní komunikace se zákazníky, ten je tím nejdůležitějším. Dalšími jsou systémy kvality výroby a montáží, systém logistiky a spousta dalších.

Vezměte si například komunikaci s klienty. Když zákazníkovi slíbíme, že reklamní banner zítra posíláme, tak ho musíme odeslat. Nebo, že grafický návrh dostane ještě dnes, tak ho dostane. Kvůli komunikaci jsem nechal naprogramovat vlastní CRM systém, který běží na pozadí našich e–shopů. Vidíte tam v zakázce přesně každý krok, který je potřeba udělat a nepustí Vás, pokud jej nesplníte. Dokud není reklamní plachta namontovaná kdekoliv v Čechách na Moravě a na Slovensku. A pokud řídíte zakázky, nechcete vidět oranžové řádky, ale zelené. Chcete mít dobrý pocit z dobře odvedené práce a spokojeného zákazníka. A to je to, co můžeme nazvat konkurenční výhodou.

Media Walk | rodina NadhajskýchKromě reklamních plachet se zabýváte také výrobou a výstavbou billboardů. Není tento obor už za zenitem? Jsou ještě v dnešní digitální době billboardy potřeba?

Počkejte, mrknu do systému... Vidím šest projektů ve stavu před odevzdáním projektové dokumentace, devět billboardů ve výrobě a dalších sedm budeme v následujících týdnech montovat. Ale teď vážně. To, že „zmizely” billboardy kolem dálnic, ještě neznamená, že nejsou v dnešní době potřeba. Máme zákazníky z řad obchodních řetězců, velkých firem, ale i majitelů soukromých pozemků. Kolik se u nás ročně staví nebo modernizuje nových obchodních center? Pořád je pro obchodní řetězce a vlastně kohokoliv, kdo potřebuje týden, co týden, měsíc, co měsíc měnit reklamní sdělení násobně levnější billboard než LED obrazovka. Rozhoduje poměr cena/výkon, a to se ještě dlouho nezmění. Stejně jako budou stále levnějším dlouhodobým reklamním produktem dobře namontované reklamní plachty. A až se to změní, pak je naše skupina se svým vlastním konstrukčním řešením reklamních nosičů na digitální revoluci připravena. Ono se to vlastně již děje.

Díky za rozhovor a přejeme hodně úspěchů

Skupina Media Walk Family zahrnuje společnosti podnikající v oboru reklamní komunikace. Zaměstnává několik desítek spolupracovníků a hlavním oborem činnosti stále zůstává venkovní reklama. Byli první na trhu, kdo své produkty včetně montáže nabídli prostřednictvím přehledných e–shopů a vlastního zakázkového systému. Jistě jste již narazili na e–shopy reklamniplachty.cz nebo vystavbabillboardu.cz. To jsou vlajkové lodi skupiny a přinášejí největší zisky.

Media Walk Family je moderní rodinná společnost podnikající ve 21. století. Dbá na ochranu životního prostředí a tvoří kvalitní pracovní zázemí pro své spolupracovníky. Uzavírá také dlouhodobá partnerství a podílí se na sponzorství mnoha sportovních a kulturních podniků. Je hlavním partnerem České asociace amerického fotbalu, mediálním partnerem FC Baníku Ostrava a hlavním partnerem každoročně pořádaných podniků jako jsou Czech Cycling Tour a Závod Míru. Nově podporujeme Autodrom MOST a všechny jejich seriály. A jak zmínil Jaromír, v tomto roce mají velmi ambiciózní plány.

ReklamniPlachty.cz

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz