+420 702 905 904 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.

NĚCO MÁLO O NÁS ...

OD ROKU 2009 TISKNEME REKLAMNÍ PLACHTY V ČESKÉ REPUBLICE, OD ROKU 2014 NA SLOVENSKU

Na českém trhu nelze dosáhnout výhodnějšího poměru kvality a ceny. Díky specializaci na výrobu reklamních plachet může naše společnost tento poměr dlouhodobě garantovat. Jsme dodavateli reklamních plachet pro řadu firem a významných společností v oblasti velkoplošného tisku. Díky ojedinělému systému, který jsme vyvynuli a díky kterému řídíme výrobu a obchod také na Slovensku a v Polsku, jsme se stali jedním z největších výrobců nejen reklamních plachet! V rámci dodržení kvality využíváme na výroba a také ve vedení společnosti systém 5S.

Výroba - Media WalkMedia WalkMedia Walk - vzorky placketMedia Walk - výroba plachet


TISKNEME NA TISKÁRNÁCH O ŠÍŘI 3,2M, 1,6M

Dlouhodobě tiskneme na strojích s vysokou kvalitou tisku (stálobarevnost), nově tiskneme plachty na MIMAKI LED UV, používáme také solventní inkousty tedy tiskárny o šíři 3,2m a 1,6m. Celkově se nám daří být kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí je dobrá kvalita používaného základního materiálu (banner 510 g 1000 x 1000 vláken). Objednávat můžete zde.

Výroba - Media WalkVýroba - Media WalkVýroba - Media WalkMedia Walk - velkoplošný tisk

NAŠE SPOLEČNOST SE TAKÉ ZABÝVÁ VÝROBOU REKLAMNÍCH KONSTRUKCÍ A BILLBOARDŮ

VÍCE NA WWW.MEDIAWALK.CZ

Zákazníci využívají naši společnost nejen v oblasti tisku a výroby reklamních plachet, ale také ve výrobě billboardů a reklamních konstrukcí. V rámci prací provádíme frézování, ohyb a stříhání plechu maximální šíře 3m, svařování konstrukcí technologií MIG/MAG a TIG, veškeré elektrické instalace. Montáže plachet, reklamních konstrukcí a billboardů Vám zajistíme na celém území České, Slovenské a Polské republiky!

Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů

Obchodní podmínky naší společnosti: http://www.reklamniplachty.cz/obchodni-podminky.

Těšíme se na spolupráci!

Tým Media Walk printing house s.r.o.

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do 3dnů (do 200 m²) Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme
vytisknutých m²
plachet PREMIUM /měs. 7 384 m2
vytisknutých m²
plachet PREMIUM za tento týden 1 919 m2
vypitých káv - vedení, obchod
od pondělí tohoto týdne :-) 7