Výroba reklamních plachet a bannerů | ReklamniPlachty.cz

Výroba reklamních plachet a bannerů | ReklamniPlachty.cz

vytisknutých m²
plachet PREMIUM /měs. 12 221 m2
vytisknutých m²
plachet PREMIUM za tento týden 3 037 m2
ReklamniPlachty.cz
Reklamníplachty.czKdo není vidět
jako by nebyl!
+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz
Nákupní košík
Termín expedice nové zakázky: pondělí 29.07.2024

Venkovní reklama začíná u nás!

Již více než 15 let vyrábíme a montujeme reklamní PVC plachty a bannery

V České republice patříme mezi největší výrobce velkoplošné reklamy. Jako jedni z mála dodavatelů nabízíme svým zákazníkům reklamní plachty a bannery prostřednictvím přehledného e-shopu a CRM systému. Při výrobě velkoplošné reklamy na klíč nabízíme svým klientům všechny fáze procesu pod jednou střechou.

Reklamní PVC plachty a bannery na klíč

Díky specializaci na výrobu reklamních plachet můžeme dlouhodobě svým klientům garantovat nejvýhodnější poměr cena / výkon na trhu. Zásilky odesíláme prostřednictvím tradičních dopravců GLS a Toptrans. Disponujeme také hustou sítí zkušených montážních týmů ve všech regionech.

ReklamniPlachty.czReklamniPlachty.cz

Zakázkový CRM systém

O své stálé klienty se rádi staráme. Registrací v našem zakázkovém systému získáte nejen řadu cenových výhod, ale můžete například sledovat průběh a stav každé své zakázky. Zároveň pro vás ukládáme všechna tisková data a účetní dokumenty.

Velkoplošný tisk na různé materiály

V naší nabídce najdete materiály prémiové kvality opatřené velkoplošným potiskem za skvělou cenu, ale také levné reklamní PVC plachty a bannery pro krátkodobé užití.

Reklamní plachty a bannery Premium

Materiál Premium je naší vlajkovou lodí a je také nejprodávanějším artiklem e-shopu. Jedná se o velmi kvalitní litý banner s hustotou 1.000 × 1.000 vláken, který nám umožňuje velkoplošný UV tisk až do šíře 320 cm.

Reklamní plachty a bannery Promo

Materiál PVC banneru Promo nám dovoluje tisknout a vyrábět nejlevnější PVC plachty a bannery s tiskem na trhu. Doporučujeme je svým klientům pro krátkodobé kampaně, které nepotřebují obrovskou plochu.

Reklamní plachty a bannery Mesh

Vzdušný a světlo propustný materiál Mesh naopak doporučujeme všude tam, kde je velkoplošnou reklamou potřeba pokrýt obrovskou plochu a reklamní plachta s velkoplošným tiskem musí vydržet i poryvy větru.

Reklamní plachty a bannery Reflex

Posledním materiálem, který nabízíme svým klientům je PVC banner, který odráží světlo. Materiál Reflex doporučujeme pro velkoplošnou reklamu, která má být vidět i ve tmě.

Jsme součástí jedné velké rodiny

E-shop ReklamniPlachty.cz patří do skupiny firem Media Walk Family. Ve skupině najdeme také dceřiný slovenský e-shop ReklamnePlachty.com, který nabízí zrcadlově stejné služby zákazníkům ve všech regionech na Slovensku.

Výroba a montáž billboardů a reklamních konstrukcí

Jako jediní výrobci velkoplošné reklamy v České republice dodáváme svým klientům kromě reklamních plachet a bannerů také vlastní řešení reklamních nosičů a konstrukcí. Samozřejmě včetně dopravy, stavebních příprav a montáže. Všechny naše produkty najdete na stránkách Výstavba billboardů, kde si můžete ihned spočítat online cenu nového billboardu.Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů

Partnerství a sociální odpovědnost

Jako moderní společnost podnikající ve 21. století dbáme na ochranu životního prostředí a tvoříme kvalitní pracovní zázemí pro své spolupracovníky. Uzavíráme také dlouhodobá partnerství a podílíme se na sponzorství mnoha sportovních a kulturních podniků.

Těšíme se na spolupráci!

Rodinná společnost ReklamniPlachty.cz s.r.o.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

ReklamniPlachty.cz