+420 702 905 904 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.
reklamniplachty.czreklamniplachty.cz www.reklamniplachty.cz

Podklady pro tisk, zaslání dat pro tisk

JAKÁ DATA ZASLAT PRO TISK?

Pokud budete mít nachystána data pro reklamní plachty, texty posílejte na křivkách a pro obrázky a bitmapy nastavte minimální DPI 60 a to 1:1. Při poměru např. 1:10 nastavte 600 DPI. Pozor týka se reklamních plachet! V případě tisku na fólii, DPI nastavte na 160 1:1. Typy souboru, které zpracováváme: TIF - TIFF, PDF, CDR, JPG, AI. Data chystejte na přesný rozměr, bez ořezových značek! Texty chystejte od obvodu plachty min. 3cm, nejlépe 4cm, protože v těchto místech je svar a kovová oka.

JAK ZASLAT PODKLADY PRO TISK PŘES SYSTÉM, NEBO EMAILEM?

Máte-li zpracovaný návrh vzhledu (Corel Draw, PDF, TIF, JPG, AI), můžete nám jej zaslat společně s objednávkou jako přílohu samozřejmě v emailu a také přílohou v systému, pokud jste registrováni.

VÝHODY UŽIVATELSKÉHO ÚČTU, REGISTRACE

Po registraci získáte maximální přehled nad Vaší zakázkou (sledování průběhu výroby). Navíc si můžete stáhnout Vaše data kdykoliv v budoucnu! Zde se můžete zaregistrovat. Pokud soubor bude větší než 60 MB, popřípadě v jiném formátu, než uvádíme výše, nahrajte data přes www.uschovna.cz a vložte odkaz (link) do poznámky Vaší objednávky buďto v emailu, případně v systému.

NEMÁTE VLASTNÍ DATA?

My Vám pomůžeme. Naši zkušení grafici Vám vzhled navrhnou! Kontaktujte nás na obchod@reklamniplachty.cz, nebo se s námi spojte telefonicky. Grafik připraví základní návrh, který s Vámi bude konzultovat, až do úplné Vaší spokojenosti. Zde můžete vidět práce, které jsme již provedli:


NÁHLEDY NAŠICH GRAFICKÝCH PRACÍ:

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do 3dnů (do 200 m²) Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

reklamniplachty.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme
vytisknutých m²
plachet PREMIUM /měs. 5 788 m2
vytisknutých m²
plachet PREMIUM za tento týden 1 597 m2
vypitých káv - vedení, obchod
od pondělí tohoto týdne :-) 10