+420 702 905 904 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod. facebook google +
facebook google +

REKLAMNÍ PLACHTY KVALITNĚ RYCHLE A ZA SUPER CENU

Naše reklamní plachty jsou tištěny kvalitními solventními inkousty se zárukou barevnosti 24 měsíců, zpevněnými svařenými okraji a oky každých 50cm (větší plachty po 25-30cm bez příplatku). Reklamní plachty tiskneme na strojích o šířce 3,2m.

MONTÁŽE PROVÁDÍME PO CELÉ ČR! TISKNEME REKLAMNÍ PLACHTY JIŽ OD 1M². CENY NEJEN REKLAMNÍCH PLACHET NALEZNETE V NAŠEM ON-LINE KALKULÁTORU.

Pro tisk plachet "PREMIUM" používáme velmi kvalitní litý PVC banner 510g / m² (vnitřní struktura 1000 x 1000 vláken). Níže na stránce si lze stáhnout dokumentaci v pdf námi používaných materiálů pro výrobu reklamních plachet.

ReklamniPlachty.czReklamniplachty.czReklamniPlachty.cz


Plachta

REKLAMNÍ PLACHTA PREMIUM - BANNER LITÝ FRONTLIT 510 g/m2

- včetně plnobarevného tisku, kovových oček po 50 cm, zpevněného obvodu

Velmi kvalitní materiál (trhací zkoušky), který je oproti plachtám "PROMO" velmi pevným a proto je možné tetno baner svařovat a použít na dlouhodobé kampaně (půl roku a více) a na velkých i malých plochách.

Tyto reklamní plachty se používají na všechny typy kampaní, především na fasádách domů, plotech, zábradlích a na různých typech venkovních reklamních konstrukcí. Chcete-li prodloužit životnost reklamní plachty, dbejte vždy na její kvalitní uchycení/vypnutí a při skladování jí vždy srolujte.


Reklamní plachta REKLAMNÍ PLACHTA"PROMO"- BANER LAMINOVANÝ 500g/m2

- včetně plnobarevného tisku, kovových oček po 50 cm, bez zpevněného obvodu

Plachty se používají ke krátkodobému využití v exteriéru. Doporučujeme maximální dobu kampaní 3-4 měsíce. V interiéru je doba trvanlivosti 2 roky i více.

Reklamní plachta je slabší gramáže a hlavně slabší vnitřní struktury vláken, tedy je méně pevná než plachta PREMIUM. Proto je omezena velikostí a to řádově do 6m2 a nesvařuje se. Navíc je bez zpevněného obvodu. A oproti reklamní plachtě PREMIUM je baner pololesklý.


Plachta Derovana

REKLAMNÍ PLACHTA PERFOROVANÁ - BANNER MESH 370 g/m2

- včetně plnobarevného tisku, kovových oček po 50 cm, zpevněného obvodu

Tento děrovaný materiál propouští světlo a také vzduch, proto se tento materál využívá tam, kde je riziko většího náporu větru a u velkých reklamích ploch.

Použití na fasádách, stěnách domů v místech kde jsou okna a je cílem propustit světlo, na lešeních atd. taktéž důležitým faktorem při použití tohoto materiálu je místo montáže.

V případě dotazů ohledně volby materiálu nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.Plachta ReflexniREFLEXNÍ REKLAMNÍ PLACHTA - REFLEX PVC BANNER 500 g/m2

- včetně plnobarevného tisku, kovových oček po 50 cm, zpevněného obvodu

Jednoduše funguje jako dopravní značení. Velmi podobně se od ní odráží světlo. Pokud chcete být vidět i v noci, je tento produkt jedinečný!

U tohoto typu plachty jsme omezeni šířkou materiálu a tak můžeme tisknout v jednom kuse (bez sváru) jen do šířky 1,25 m a 50 m délky. Větší rozměry sice svařujeme, ale svár je bohužel u tohoto materiálu viditelný. Pro jakékoli další informace k reflexní plachtě nás kontaktujte, rádi Vám vše vysvětlíme.


Níže naleznete specifikaci námi používaných materiálů ke stažení:

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do 3dnů (do 200 m²) Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme
vytisknutých m²
plachet PREMIUM /měs. 8 359 m2
vytisknutých m²
plachet PREMIUM za tento týden 2 240 m2
vypitých káv - vedení, obchod
od pondělí tohoto týdne :-) 16