ReklamniPlachty.cz | Samolepící folie a samolepky

ReklamniPlachty.czReklamniPlachty.cz
+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.

Tiskneme na samolepicí folie bílé standardně se 4-letou životností, také fólie translucentní a okenní (One Way Vision). Můžou být ochráněné laminací či oříznuté do libovolného tvaru. Při předpokladu větší objednávky vám můžeme připravit kalkulaci i na jiné speciální materiály.


Samolepici FolieSAMOLEPÍCÍ FÓLIE KLASICKÁ - MONOMERICKÁ 4LETÁ

- plnobarevný tisk vysoké kvality, tisk do šíře 1,52 m, možnost laminace, možnost ořezu do tvaru

Je určena k lepení na rovný a pevný podklad. Je vhodná pro střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. Pro dlouhodobější použití doporučujeme ochránit samolepku laminací.


Samolepka PrusvitnaSAMOLEPÍCÍ FÓLIE TRANSLUCENTNÍ - SVĚTLOPROPUSTNÁ 4LETÁ

- plnobarevný tisk vysoké kvality, tisk do šíře 1,34 m, možnost laminace, možnost ořezu do tvaru

Tato průsvitná samolepící fólie s matným povrchem při prosvícení propustí a rozvede v ploše požadované množství světla. Je vhodná především na světelné panely, ale také na okna a výlohy se zadním zdrojem světla. Pokud potřebujete jakékoli další informace k tomuto materiálu kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme.


Samolepka OkenniSAMOLEPÍCÍ FÓLIE OKENNÍ, PERFOROVANÁ - ONE WAY VISION

- plnobarevný tisk vysoké kvality, tisk do šíře 1,34 m, možnost laminace, možnost ořezu do tvaru

One Way Vision je speciální okenní samolepící folie s pravidelnými dírkami. Pohled ze zadní strany směrem ven se díky děrování a černé zadní straně jeví jako průhledný a propouští až 70 % světla. Při pohledu z venku se však potištěná plocha jeví jako neprůhledná. Používá se hlavně přes okna dopravních prostředků, ale dá se využít i na výlohy či okna, všude tam kde je požadavek i na částečnou průhlednost směrem ven.


Samolepka TvarovaSAMOLEPKY A ETIKETY OŘEZANÉ DO TVARU - MONOMERICKÁ 4LETÁ

- plnobarevný tisk vysoké kvality, možnost laminace, s ořezem do libovolného tvaru

Potištěnou samolepící fólii lze také přesně oříznout na řezacím plotru do požadovaného tvaru. Tato technologie je vhodná pro menší série samolepek a etiket určených pro ruční lepení. Samolepka po oříznutí zůstává na podkladovém papíru (v roli). Rozřezání na jednotlivé kusy je třeba specifikovat v objednávce.

Zaregistrujte se a získejte všechny výhody stálých klientů!
ReklamniPlachty.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme