ReklamniPlachty.cz
+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.

POTŘEBUJETE ZPRACOVAT GRAFICKY REKLAMNÍ PLACHTU? POTŘEBUJETE VELKOFORMÁTOVOU FOTOGRAFII?

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Data připravíte společně s našimi grafiky obratem. Vytvoříme Vám od jednoduchých návrhů, až po ty nejnáročnější grafické úpravy. Máte problémy s velikostí Vašeho loga? Nelze tisknout na větší plochy? My Vám logo překreslíme a již nikdy tento problém nenastane.

TISKOVÁ DATA, KTERÁ VÁM ZPRACUJEME, JSOU VAŠIM MAJETKEM A POUŽÍVÁTE JE NA COKOLI!

Veškerá námi vytvořená data si můžete volně stáhnout na Vašem účtu, samozřejmě po přihlášení ke svému uživatelskému účtu, kde mimo všech údajů o zakázce naleznete také data v tIskové kvalitě! Součástí účtů jsou také údaje o všech zakázkách, faktury, zakázkové lsity a všechny uvedené poznámky. Můžete také využít affilate systému a další.

JAKÁ DATA ZASLAT PRO TISK?

Data zasílejte na křivkách a pro obrázky a bitmapy nastavte minimální DPI 60 a to 1:1. V případě tisku na fólii, DPI nastavte na 160 1:1. Typy souboru, které zpracováváme: TIF - TIFF, PDF, CDR, JPG, AI. Data chystejte na přesný rozměr, bez ořezových značek! Texty chystejte od obvodu plachty min. 3cm, nejlépe 4cm, protože v těchto místech je svar a kovová oka.

JAK ZASLAT PODKLADY PRO TISK PŘES SYSTÉM, NEBO EMAILEM?

Máte-li zpracovaný návrh vzhledu (Corel Draw, PDF, TIF, JPG, AI), můžete nám jej zaslat společně s objednávkou jako přílohu v systému, nabídne Vám tlačítko NAHRÁT SOUBORY, popřípadě nám tisková data se zadáním pošlete prostřednictvím uvedených emailů v kontaktech. v případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.


NÁHLEDY NAŠICH GRAFICKÝCH PRACÍ:

ReklamniPlachty.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme